• -22,04 zł
  • WYPRZEDANO
  • -22,04 zł
  • WYPRZEDANO

F4 emulsja do czyszczenia taśm odblaskowych oraz hełmów 500ml kod. KTH F4-500ML

29,42 zł
7,38 zł Taniej o 22,04 zł
Brutto

Najniższa cena sprzed 30 dni przed obniżką --> 100.01zł brutto

Ilość
0 szt

Opis

F4 emulsja do czyszczenia odblasków 500 ml

Czyszczenie elementów odblaskowych preparatem F4

--> F4 to profesjonalna emulsja do wstępnego czyszczenia odblaskowych części ubrań specjalnych z sadzy oraz produktów spalania przed praniem. Skutecznie usuwa zabrudzenia ze wszystkich elementów odblaskowych za pomocą drobnego i miękkiego materiału ściernego na bazie kredy. Po umyciu elementy są czyste, jasne i widoczne z dużych odległości, co sprawia, że ponownie spełniają swoją najważniejszą funkcję, jaką jest poprawienie widoczności strażaka lub ratownika. 

Odblaskowe części ubrania specjalnego przed praniem, powinny zostać wyczyszczone środkiem F4 – zaleca się, aby preparat nałożyć wyłącznie na powierzchnię pasków odblaskowych przy użyciu gąbki tzw. zmywaka do naczyń. Jeżeli paski są mocno zabrudzone, zaleca się ich delikatnie szczotkowanie mechaniczne i pozostawione środka na jakiś czas, tak aby aktywne składniki czyszczące skutecznie usunęły brud – min. na ok 10 minut. Aby zoptymalizować rezultaty czyszczenia – po zastosowaniu preparatu F4 na elementy odblaskowe, ubranie specjalne należy wyprać w pralce z odpowiednią dawką preparatu F5.

Emulsja F4 sprawdza się  doskonała podczas czyszczenia kurtek, spodni, kasków ratunkowych oraz innych powierzchni wyposażonych w elementy odblaskowe, z których wymagane jest szybkie i skuteczne usunięcie brudu pochodzącego z ubocznych produktów spalania. 

Najważniejsze cechy emulsji do czyszczenia elementów odblaskowych F4:

--> skutecznie czyści elementy odblaskowe na ubraniach specjalnych

--> odświeża i sprawia, że odblaski w 100% pełnią swoją funkcję

--> bardzo prosty w użyciu

--> delikatny i szybki w użyciu

--> usuwa elementy uboczne spalania

Szczegóły produktu

Specyficzne kody